top of page
  • Yazarın fotoğrafıAKEM

Bülten | AKEM Afrika Bülteni | Ekim 2022

Afrika Koordinasyon ve Eğitim Merkezi'nin aylık yayınladığı Afrika Bülteni'nin Senegal'e odaklanan Ekim 2022 sayısı yayınlandı.


AKEM Bülten’de bu ayın temasını Senegal olarak belirledik. Kadim kıtanın en eski kültürlerinin yaşadığı Batı Afrika’nın bu değerli ülkesine dair yazılar hazırladık. İlk kez üç dilde hazırladığımız bültenin alanda çalışanlar için faydalı olmasını temenni ediyoruz. Bu vesile ile Ekim bülteninde bize katkı sunan Dakar Büyükelçimiz Prof. Ahmet Kavas hocamıza teşekkür ederiz.

In AKEM Bulletin, we have determined this month's (October) theme as special series on Senegal. So far, We have prepared articles about this precious and the oldest cultures of the ancient continent of the West Africa countries. We hope that the newsletter, which we have prepared for the first time in three languages, will be crucial for those working in the field. On this occasion, We would like to thanks our prominent teacher and Dakar Ambassador Prof. Ahmet Kavas.

Pour le mois d'octobre, la thématique de notre Bulletin AKEM est le Sénégal. À cet égard, nous avons préparé diverses analyses sur cette étoile ouest-africaine qui héberge les plus anciennes cultures d'Afrique, berceau de l'humanité. Nous espérons que le bulletin, rédigé pour la première fois en trois langues, sera utile à ceux qui œuvrent dans ce domaine. À cette occasion, nous remercions le Professeur Ahmet Kavas, notre Ambassadeur à Dakar, pour sa participation.


Dr. Ensar Küçükaltan -AKEM Koordinatörü


Okumak için linke tıklayın


AKEM_AYLIK BULTEN_EKIM 2022-K
.pdf
PDF dosyasını indir • 7.99MB

コメント


bottom of page